Hodinky - Pro muže, Pro ženy - Kvalitní a spolehlivé!

Dámské a pánské hodinky značek: Adidas, Axcent of Scandinavia, Casio, Diesel, Jacques Lemans, Esprit, Storm, Citizen


DieselTIP: Nepotřebujete hodinky? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

Diesel působí na trhu už léta. Za tu dobu si vybudoval pověst odvážné a nadčasové módy. Deisel prodává oblečení, které je kombinací stylů, barev a stylizace. Rok za rokem zákazníkům nabízí módu s nadčasovým předstihem.

Ostatním značkám zabývající se také módou pro mladé, nastavila velmi vysokou laťku. Italská firma Diesel je značkou nevyčerpatelných nápadů. Každého vždy překvapí něčím novým. Dokáže šokovat, ale zároveň provokovat. Zaměřuje se i na detaily, které zaujmou.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Casio a DieselKomentářů (0)


CasioTIP: Nepotřebujete hodinky? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

Firma vznikla v roce 1957 v Japonsku. Původně se soustředili na výrobu kalkulaček, ale o pár let později, konkrétně v roce 1974, uvedla firma na trh hodinky. Své zkušenosti z vývoje kalkulaček a elektronických diářů využila u prvních hodinek. V dnešní době se dostala mezi nejprodávanější značky hodinek.

Určitě Vás překvapí to, že neukazují pouze čas, ale umí zobrazovat obrázky, měřit teplotu, nebo vám změří tepové frekvence a mnoho dalšího. Značka Casio je proslulá tím, že hodinky mají dlouhou životnost. Každý zákazník si najde právě ty hodinky, které chce. Sortiment je velmi široký a splňuje veškeré požadavky zákazníků.

 

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Casio a DieselKomentářů (0)