Hodinky - Pro muže, Pro ženy - Kvalitní a spolehlivé!

Dámské a pánské hodinky značek: Adidas, Axcent of Scandinavia, Casio, Diesel, Jacques Lemans, Esprit, Storm, Citizen


CitizenTIP: Nepotřebujete hodinky? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

Citizen byla založena roku 1924. Její název v překladu znamená občan, zakladatelé jej vybrali proto, aby byl „blízko srdcím lidí po celém světě“. Pochlubit se může tím, že jako první vyrobil nejtenčí LCD hodinky. Dalším úspěchem pro firmu byly hodinky určené pro potápěče.

Měli zabudovaný elektronický hloubkový senzor. Není tomu tak dlouho co firma začala používat systém ECO-DRIVE. Tento systém byl zcela nový. Jeho výhodou je, že je šetrný k životnímu prostředí a pomocí světla je schopen napájet hodinky. Z toho vyplývá, že u hodinek není potřeba baterek! Je tomu tak u všech hodinek od Citizenu, tudíž si s baterkami nemusíte už nikdy lámat hlavu.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Storm a CitizenKomentářů (0)


StormTIP: Nepotřebujete hodinky? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

Módní značka Storm pochází z Londýna. Do povědomí se dostala svými stylovými doplňky a exkluzivními hodinkami. V hodinkách jsou zabudované kvalitní švýcarské nebo japonské strojky.

Storm nabízí velmi širokou nabídku hodinek od individuálních kousků až po hodinky, jež jsou inspirované aktuálními módními trendy. Prezentují nejen hodinky, ale také parfémy.

 

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Storm a CitizenKomentářů (0)