Plesová sezóna začíná a s ní také výběr šatů a doplňků. A není to vůbec jednoduchý úkol. Nejprve se musíte rozhodnout pro ty správné šaty a poté následuje přemýšlení o tom, jaké doplňky k nim budou ladit. Vkusně zvolené šperky jsou tou pravou třešničkou na pomyslném dortu.
Máme pro vás skvělý tip, jak podtrhnout svou dokonalou róbu luxusními hodinkami! Ačkoliv se běžně hodinky k plesovým šatům nedoporučují, v případě krásně zdobených elegantních hodinek lze toto pravidlo výjimečně porušit. Konečný výsledek bude dokonalý!

Calvin Klein a jeho vytříbený vkus
Náramkové hodinky Tissot

 
Hodinky jako dokonalý šperk
Již dávno neplatí, že hodinky slouží pouze k měření času. Kromě svých bezpochyby užitečných vlastností, mohou být také krásným šperkem , který lze nosit do společnosti . V naší nabídce nechybí nádherné dámské modely hodinek , které jsou osazené drahými kameny , pozlacené nebo zpracované ve velmi elegantním stylu. Zkuste si místo náramku k večerním šatům navléknout raději hodinky.

Hodinky z dílny DKNY
Luxusní hodinky Guess ladies dress
Hravé hodinky Morellato drops time

 
Jaké hodinky lze zvolit na ples?
Pokud se rozhodnete zvolit hodinky k večerním šatům , pak je třeba se držet určitých zásad. Hodinky nesmí působit rušivě v souvislosti s šaty a ostatními doplňky. Buď noste pouze zlaté šperky, nebo stříbrné. Oba kovy dohromady k sobě příliš neladí.

Luxusní hodinky Michael Kors
Krásné hodinky Calvin Klein
Elegantní náramkové hodinky JOOP

 
I když se hodinky k dámě ve společnosti příliš nehodí, lze udělat výjimku. Zvolte raději drobné stylové hodinky , které působí spíše jako ozdobný náramek . Luxusní šaty si žádají také luxusní doplňky . Krásně působí hodinky osazené například krystaly Swarovski, které se dokonale blyští. Vybírejte raději hodinky s menším ciferníkem , zato více zdobené.
Luxusní dámské hodinky se nabízí jako dokonalý dárek , který potěší každou ženu. Pokud ještě nemáte vánoční dárky nakoupené, pak se nechte inspirovat.
 
autoR: Hodinky.cz