hodinky v luxusním stylu nejsou už  pouhým ukazatelem času, naopak, jsou vhodné ke zvláštním pracovním nebo společenským příležitostem. V 18. století se švýcarské firmy se zaměřily na výrobu luxusních hodinek a hodinařina se stala jedním z nejprestižnějších řemesel.

Elegantní a funkční
Kvalita a funkčnost je pro muže velice důležitá. Luxusní pánské hodinky musí dokonale dokreslit vaši osobnost . Tyto hodinky jsou spíše šperkem, který doladí outfit a ozdobí vaše zápěstí. Obecně muži častěji utrácejí vysoké sumy za luxusní hodinky, než ženy. Preferují osvědčené značky, které jsou zárukou kvality. Tak co říkáte třeba na Festinu ?

Prakticky všechny prestižní značky občas přinesou na trh limitované série hodinek v omezeném množství. Můžete si tedy být jisti, že stejné hodinky nebude mít každý druhý. Například S1 Rally značky Invicta . Tyto limitované edice se dělají většinou k příležitosti výročí firmy či různých významných společenských, kulturních nebo sportovních akcí.

Ušlechtilé hodinky
Luxusní pánské hodinky Emporio Armani splňují vysoké nároky na design a kvalitu. V nabídce převažují analogové hodinky , ve kterých vyniká zdobený ciferník . Pánské hodinky jsou vyráběny z ušlechtilé oceli . Jsou to nádherné modely, které můžete zvolit na večírek nebo obchodní schůzku.
H odinky Tissot reprezentují švýcarskou tradici. Značka patří mezi přední výrobce hodinek na světě a přináší  jedinečné modely. Řemínky jsou nejčastěji vyrobeny z kůže a jsou vhodné jak jinak než do společnosti. Značka ovšem nabízí i cenově přijatelnější elegantní a společenské modely.

Autro: Hodinky.cz